معرفی دانشگاه های استان البرز

آشنایی با شهرکرج و تبلیغات هدفمند

پنجشنبه ۰۳ تیر ۰۰

معرفی دانشگاه های استان البرز

۵ بازديد

دانشگاههای استان البرز

در استان البرز تعداد 23 مرکز علمی و دانشگاهی تعریف شده است. دانشگاههای استان البرز صاحب امتیاز 25 ژورنال تخصصی علمی هستند و تاکنون 87 شماره منتشر نموده اند. استان البرز میزبان 18 همایش علمی تخصصی و 5 سخنرانی علمی بوده است. پژوهشگران دانشگاهها و مراکز علمی استان البرز, 25069 مقاله علمی شامل 2567 مقاله ژورنالی و 14700 مقاله در همایشهای علمی داخلی و 2567 مقاله بین المللی منتشر نموده اند.در سال 1397 در دانشگاههای استان البرز تعداد 43,169 دانشجو مشغول تحصیل بوده است و این مراکز دارای 1,128 استاد و عضو هیات علمی بودند.
*در آمار فوق اطلاعات دانشگاههای فنی و حرفه ای لحاظ نشده است.

آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

 

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج یک دانشگاه آزاد در شهر کرج، استان البرز است. و در سال 1362 تاسیس شده است. در حال حاضر 34438 دانشجو و 562 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 7544 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج صاحب امتیاز و ناشر 13 مجله تخصصی است و تا کنون 6 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 2778 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «دیابت» و «توسعه پایدار» منتشر نموده اند.

آرم دانشگاه علوم پزشکی البرز

دانشگاه علوم پزشکی البرز

نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی

 

 

دانشگاه علوم پزشکی البرز یک دانشگاه علوم پزشکی در شهر کرج، استان البرز است. و در سال 1389 تاسیس شده است. در حال حاضر 7116 دانشجو و 209 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 557 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم پزشکی البرز صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است و تا کنون 4 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 2256 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم پزشکی البرز را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی البرز بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «بارداری» و «آموزش» منتشر نموده اند.


آرم موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

 

 

موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی یک سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی در شهر کرج، استان البرز است. و در سال 1303 تاسیس شده است. در حال حاضر 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 721 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است علاوه بر این تاکنون 566 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «پاستورلا مولتوسیدا» و «کروموزوم» منتشر نموده اند.

 
 
 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.