چهارشنبه ۰۲ تیر ۰۰

چرا باید به رزرو بیلبورد های تبلیغاتی در کرج اقدام کرد؟

۶ بازديد

چرا تبلیغات محیطی در کرج ؟

کرج بزرگترین شهر مهاجر پذیر پس از تهران است.

کرج در رتبه چهارم کلانشهرهای کشور قرار دارد. کرج پس از تهران بزرگ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران بوده و به همین دلیل به آن لقب «ایران کوچک» داده شده‌است. همچنین جمعیت این شهر نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران جوان‌تر است، و بالاترین میزان زاد و ولد را به خود اختصاص داده است. وجود موقعیت های شغلی فراوان و مناسب در تهران، باعث شده که اکثریت جمعیت کرج هر روزه به کلانشهر تهران رفت و آمد داشته باشند. این مسئله بستر مناسبی را به جهت انجام تبلیغات محیطی در کرج فراهم کرده است.


چرا باید به رزرو بیلبورد های تبلیغاتی در کرج اقدام کرد؟

در اجرای کمپین های تبلیغاتی، زمانِ اکران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

کرج دارای راه های ارتباطی اصلی برای پایتخت ایران به شهر های گیلان، مازندران، آذربایجان و… است. تبلیغات کسب و کار در این شاهراه ها، در دید عام مردم قرار می گیرد، همین جذابیت باعث روی آوردن صاحبان صنایع به جهت اکران تبلیغات محیطی در محور های ارتباطی کرج با کلانشهر تهران، استان قزوین و… شده و این محورها را در مرکز توجه آژانس های تبلیغاتی قرار داده است. بنابراین برای استفاده از رسانه های این مسیر در زمان طلایی تبلیغاتی برند خود باید اقدام به رزرو بیلبورد­های تبلیغاتی کرد.
در همین راستا، ابتدا تدوین یک برنامه تبلیغاتی حرفه ای و در کنار آن اقدام به رزرو بیلبورد تبلیغاتی در کرج به انجام شدن هرچه بهتر پلن تبلیغاتی  و استفاده از این زمان طلایی کمک می کند.

آراد بزرگترین صاحب رسانه بدون واسطه در سراسر کشور از جمله کرج است.

کرج در سال 89 بعنوان مرکز استان البرز معرفی شد و پیش از آن یکی از شهر های تهران به حساب می آمد. معمولا تصور می شود که این شهر، نوبنیاد است در صورتی که آثار باقی مانده از دوران هخامنشیان، اشکانیان و ساسانیان مهر تاییدی بر گذشته ی غنی این منطقه است. درنتیجه مشخص می شود، اهمیت راهبردی منطقه از زمان های گذشته مورد توجه بوده است. همین مسئله باعث به وجود آمدن بستر مناسبی به جهت اکران کمپین های تبلیغاتی در این منطقه شده است.مجموعه ما با استناد بر نتایج تحقیقات میدانی کارشناسان علم تبلیغات، بهترین نقاط کرج را به جهت احداث فضاهای تبلیغاتی خود انتخاب کرده است.

کلید تبلیغات موفق در دست مشاور متخصص تبلیغات

انتخاب مکان مناسب جهت اکران تبلیغات محیطی، مستلزم بررسی دقیق هدف تبلیغ، شناخت جامعه هدف برند و… است، به همین منظور جهت اکران موفق کمپین های تبلیغاتی مشاوره با کارشناسان علم تبلیغات امری ضروری است.

تعرفه رسانه های محیطی کرج زمستان 99








 معرفی شرکت تبلیغاتی آوای ترمه مجری تبلیغات محیطی در کرج

آوای ترمه مجری تبلیغات محیطی در کرج

آوای ترمه مجری انحصاری تبلیغات در کرج و اتوبان تهران-کرج می باشد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام آوای ترمه، به علت تردد بالا در این اتوبان، تبلیغات برند یا محصول شما در کرج موفق خواهد شد. بنابراین نصب بیلبوردهای تبلیغاتی در کرج توسط کانون تبلیغاتی آوای ترمه از مناسب ترین گزینه ها برای رپورتاژ آگهی برند تجاری شماست.

با آوای ترمه تجربه ی تبلیغاتی موفقی داشته باشید. مسیر پر تردد آزادراه این امکان را فراهم کرده تا با قرار دادن بیلبوردهایی که زاویه ی دید خوبی داشته باشند توجه زیادی را به خود جلب کرده و شما را به اهداف تبلیغاتی مورد نظرتان برساند.

در نتیجه اگر به دنبال تبلیغات کارآمد و سودآفرین هستید و می خواهید با اطمینان خاطر برند خود را معرفی کنید، تبلیغات در کرج را اولویت خود قرار دهید و مطمئن باشید که از این ایده پشیمان نخواهید شد.

 خدمات آوای ترمه برای تبلیغات در کرج

آوای ترمه ارائه دهنده یکی از انواع پرطرفدار تبلیغات محیطی یعنی بیلبوردهای تبلیغاتی به بهترین شکل و طراحی ممکن می باشد. این کانون تبلیغاتی خدمات کاملی در زمینه ی اجاره و رزرو بیلبورد در کرج ارائه می دهد.

فقط کافی است با شماره هایی که در سایت این کانون تبلیغاتی به نشانی /https://www.avayetermeh.ir قرار داده شده تماس بگیرید و رزرو بیلبورد در کرج را انجام دهید.

کارشناسان آوای ترمه در بخش اطلاع رسانی شما را با نحوه ی رزرو و اجاره ی بیلبورد در کرج آشنا کرده و همچنین شما را در جهت انتخاب مطلوب ترین بیلبورد به منظور تبلیغات در کرج راهنمایی می نمایند.

آوای ترمه با در اختیار داشتن تیم مجرب در خصوص تبلیغات محیطی، بدون شک به ارتقای برند تجاری یا محصول شما کمک خواهد کرد. بنابراین برای تبدیل شدن کسب و کارتان به یک برند تجاری محبوب و موفق، تبلیغات در کرج را به گروه تخصصی و حرفه ای ما بسپارید.

آیا هزینه تبلیغات در کرج بالاست؟

آوای ترمه را می توان به عنوان یکی از بهترین و موفق ترین گزینه برای اجاره ی تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر کرج به شمار آورد.

هزینه ای که صرف تبلیغات در کرج می کنید در مقایسه با سودی که بعد از معرفی شدن و تبلیغ محصولات توسط آوای ترمه به دست خواهید آورد بسیار کم است، بنابراین نگران قیمت بیلبورد در کرج نباشید. البته باید توجه داشته باشید که قیمت بیلبوردها با توجه به اندازه و هدفی که شما در نظر دارید و همچنین محل نصب آن متغیر خواهد بود.

اما اگر می خواهید اطلاعات دقیقی در مورد قیمت داشته باشید، می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و با اطلاع کامل از قیمت بیلبورد نسبت به رزرو و اجاره اقدام کنید.

خدمات محیطی آوای ترمه

تبلیغات محیطی

اجاره بیلبورد در کرج و رزور بیلبورد در کرج

بیلوردهای پل های عابر

بیلبوردهای عمودی

اجاره و رزرو تابلو تبلیغاتی

اجاره و رزرو بیلبورد در مهرشهر کرج

رزرو بیلبورد در اتوبان -کرج قزوین

رزرو بیلبورد اتوبان تهران کرج

بیلبورد های جاده چالوس

چرا آوای ترمه را برای تبلیغات  انتخاب کنیم؟

گروه تبلیغاتی آوای ترمه تبلیغات شما را به جذاب ترین حالت ممکن انجام داده و علاوه بر این، خدمات بسیاری را قبل و بعد از تبلیغات ارائه می دهد. اگر می خواهید تبلیغات محیطی مدرنی داشته باشید که به محبوبیت برند شما بیانجامد، رپورتاژ آگهی محصول خود را با اطمینان خاطر به گروه ما بسپارید.

کانون ها و گروه های مختلف تبلیغاتی وجود دارند که از روش های متفاوتی برای ارائه تبلیغات استفاده می کنند. اما عاملی که باعث متمایز شدن کانون تبلیغاتی ما از دیگر گروه های تبلیغاتی می شود، استفاده از خلاقیت بیشتر و افکار و ایده های جدیدتر است.

بیلبوردهای تبلیغاتی آوای ترمه در اتوبان کرج-قزوین

همواره مکان های با رفت و آمد زیاد و پرتردد به منظور نصب بیلبوردهای تبلیغاتی بسیار موثر بوده است. آوای ترمه با نصب انواع متنوعی از بیلبوردها در مسیرهای پرتردد درون شهری و بین شهری در زمینه ی تبلیغات محیطی بسیار موفق بوده است. یکی از این مسیرهای پرتردد اتوبان کرج-قزوین است که آوای ترمه خدمات بازاریابی و تبلیغات خود را در آنجا ارائه می دهد.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.